O nás

Něco o nás

Kdysi se jeden pracující pár rozhodoval, že ještě než vypukne to pravé prázdninové šílenství, vyrazí si na odpočinkovou dovolenou k moři, aby se zrelaxoval a načerpal novou energii.

„No jo, ale prosím tě vyber tentokrát nějaký normální hotel, kde bude relativně ticho. Kde si budu moci v klidu přečíst knížku a zaplavat si v bazénu, aniž bych se musel neustále ohlížet, zda mi nějaké dítko neskáče na hlavu. A kde nebudou zoufalé maminky vláčet své vzpouzející se potomky pryč z dětského koutku. Rád se vzdám i decibelů z večerních diskoték a animačních programů. Navíc ve své profesi si cizích dětí užiju za celý rok dost, takže i když je mám rád, na dovolené se bez nich docela rád obejdu“, měl jasné požadavky muž.

Rozkaz zněl tedy jasně: Najít dovolenou v hotelu pro dospělé!

A tak vznikl v hlavě plán vytvořit úzce profilovaný web, který bude specificky zaměřený výhradně na potřeby podobně smýšlejících cestovatelů – na dovolenou v hotelech bez dětí, hotelů adults only, které akceptují hosty ve věku zpravidla od 14–16 let.

Ať už jste rodiče, kteří právě dali svá dítka na prázdniny k babičce a plánují si po roce užít nerušený týden na dovolené bez dětí, nebo pár toužící po romantické dovolené či single cestovatel, který hledá svůj tichý kout, právě pro vás je určen tento webový portál.

Vaše Dovolená bez dětí.cz

 

dovolená bez dětí logo