O nás

Něco o nás

Je tomu už pár let, kdy se jeden pracující pár rozhodl, že ještě než vypukne to pravé prázdninové šílenství, vyrazí si na odpočinkovou dovolenou k moři, aby se zrelaxoval a načerpal novou energii.

No jo, ale prosím tě vyber tentokrát nějaký normální hotel, kde bude relativně ticho, kde si v klidu dočtu toho nového Nesbøho, zaplavu si v bazénu, aniž bych se musel neustále ohlížet, zda mi nějaké dítko neskáče na hlavu a kde nebudou naštvané maminky vláčet své vzpouzející se potomky pryč z dětského koutku.

Taky by nás tam nemusely do půlnoci obšťastňovat decibely z diskotéky a animačních programů. A víš, že jako učitel si cizích dětí užiju za celý rok až až, takže na dovolené se bez nich docela rád obejdu, měl jasné požadavky manžel.

Rozkaz zněl tedy jasně: Najít dovolenou v hotelu pro dospělé!

A tak vznikl v hlavě plán vytvořit úzce profilovaný cestovatelský web, který bude specificky zaměřený výhradně na potřeby podobně smýšlejících cestovatelů – na dovolenou v hotelech bez dětí.

Ať už jste rodiče, kteří právě dali svá dítka na prázdniny k babičce a plánují si po roce užít nerušený týden na dovolené bez dětí, nebo pár toužící po romantické dovolené či single cestovatel, který hledá svůj tichý kout, právě pro vás je určen tento webový portál.

Vaše Dovolená bez dětí.cz

 

Dovolená bez dětí v hotelu pro dospělé