O nás

Něco o nás

Je tomu už pár let, kdy se jeden pracující pár rozhodl, že ještě než vypukne to pravé prázdninové šílenství, vyrazí si na odpočinkovou dovolenou k moři, aby se zrelaxoval a načerpal novou energii.

Prosím tě, vyber nějaký dobře hodnocený hotel v hezkém prostředí, kde bude relativně klid, kde si nerušeně dočtu tu novou fantasy, zaplavu si v bazénu, aniž bych se musel neustále ohlížet, zda mi nějaké dítko neskáče na hlavu, a kde nebudou naštvané maminky vláčet své vzpouzející se potomky pryč z dětského koutku. A půlnoční decibely z hotelové diskotéky si tentokrát taky klidně nechám ujít. Oba potřebujeme úplně vypnout a nic neřešit…

Úkol zněl tedy jasně: Najít dovolenou v hotelu pro dospělé, který přesně tyhle požadavky splní!

V té době však ještě nebylo cestování do hotelů adults only tolik rozšířené jako dnes, nabídka hotových zájezdů byla dost omezená a člověk musel složitě hledat. A tak se v hlavě zrodil plán vytvořit tento úzce profilovaný cestovatelský web, který bude zaměřený výhradně na potřeby podobně smýšlejících cestovatelů – na dovolenou v hotelech bez dětí.

Ať už jste rodiče, kteří právě dali svá dítka na prázdniny k babičce a plánují si po roce užít nerušený týden na dovolené bez dětí, nebo pár toužící po romantické dovolené či single cestovatel, který hledá svůj tichý kout, právě pro vás je určen tento webový portál. Na jednom místě si zde můžete vybrat z více než 150 hotelů určených pouze pro dospělé cestovatele.

Vaše Dovolená bez dětí.cz

 

Dovolená bez dětí v hotelu pro dospělé